Skolininkams

Jeigu Jūs gavote GRATUM” raginimą dėl prievolės įvykdymo (skolos sumokėjimo) el.paštu ar registruotu laišku ir jau esate padengę įsiskolinimą, prašome apie tai informuoti mus telefonu +370 650 20715 ar el. p.: info@gratum.lt ir mes (atsižvelgę į esamą situaciją) pažymėsime, kad Jūs tinkamai įvykdėte finansinius įsipareigojimus Kreditoriui.

Jeigu Jūs gavote GRATUM” raginimą dėl prievolės įvykdymo (skolos sumokėjimo) el.paštu ar registruotu laišku ir dar nesate padengę savo įsiskolinimo, prašome nedelsiant susisiekti su mumis telefonu +370 650 20715 ar el. p.: info@gratum.lt ir mes, įvertinę esamą situaciją, pagal Jūsų finansines galimybes sudarysime mokėjimo planą ir susitarsime dėl mokėjimo termino atidėjimo, taip pat suteiksime būtinas teisines konsultacijas.

Priešingu atveju (jums ignoruojant ar nevykdant „GRATUM“ raginimuose pateiktų teisėtų Kreditorių reikalavimų) mes būsime priversti kreiptis į teismą dėl skolos ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo, tuo didindami Jūsų išlaidas.

Be to, išplatinsime informaciją apie Jus, kaip nepatikimą asmenį, masinėse informacijos priemonėse ir įtrauksime į GRATUM“ skolininkų sąrašą, iki tinkamo piniginės prievolės Kreditoriui įvykdymo.