Apie mus

Juridinė kontora „GRATUM“ – tai profesionalių teisininkų, mediatorių, skolų išieškojimo specialistų, verslo konsultantų komanda teikianti paslaugas Lietuvos ir užsienio verslo subjektams, privatiems asmenims.

Mes padedame išvengti teisinių problemų, o turintiems – jas išspręsti.

MES – veržli, patikima, ambicinga, energingų, kūrybiškų ir profesionalių, puikiai išmanančių savo darbą bei turinčių daugiametę praktinę patirtį įvairiose verslo, teisės bei finansų sferose, specialistų komanda.

GRATUM KOMANDA – tai teisininkai, mediatoriai, finansų ir verslo konsultantai, kurių kompetencija ir profesionalumas leidžia užtikrinti mums patikėtų užduočių sprendimo operatyvumą, kliento sąnaudų optimalumą bei rezultato maksimalų efektyvumą.

GRATUM teikia paslaugas pasitelkdama vidaus bei išorės specialistų – ekspertų komandą, todėl garantuoja aukščiausio lygio teikiamų paslaugų kokybę.

Partneriai

Juridinė kontora „GRATUM“ tiesiogiai bedradarbiaudama su advokatais, notarais, antstoliais, draudimo ekspertais, vertėjais, bankroto administratoriais, turto vertintojais, audito ir buhalterinės apskaitos bendrovėmis, operatyviai derindama įvairių sričių specialistų patirtį bei profesines žinias, užtikrina visapusišką, kvalifikuotą, kokybišką bei operatyvią, kliento lūkesčius pranokstančią, pagalbą.

Klientai

Neskirstome savo klientų į didelius ir mažus, nes kiekvienas klientas mums vienodai svarbus. Per savo veiklos laiką įgijome klientų pasitikėjimą bei tapome jų patikimu konsultantu ir sėkmės garantu. Mūsų kontoros teikiamomis paslaugomis naudojasi įvairaus dydžio ir skirtingose srityse veikiančios Lietuvos bei užsienio verslo įmonės, privatūs asmenys.

Paslaugų įkainiai

Mūsų paslaugų kaina nuo 100 ЕUR už 1 val., jeigu nesusitariama kitaip. Tačiau mes vienodai gerbiame ir vertiname kiekvieną klientą, patikėjusį mums savo idėjas ar problemas, o užmokesčio už teikiamas paslaugas dydį ir atsiskaitymo tvarką su kiekvienu klientu aptariame ir suderiname individualiai.

Juridinė kontora „GRATUM“ teikia ir pro bono (nemokamas) teisines paslaugas ne pelno organizacijoms ir fiziniams asmenims pasirinktinai.