Mūsų filosofija

GRATUM misija ir pagrindinis tikslas yra pirmauti ne įmonės dydžiu, bet teikiamų paslaugų kokybe, sukuriančia aukštą pridėtinę vertę klientams. Mūsų specialistų patirtis, sąžiningas, profesionalus ir kokybiškas darbas – pagrindiniai veiksniai, leidžiantys pasiekti maksimalių rezultatų bei užtikrinantys spartų GRATUM judėjimą į priekį.

Mūsų vertybės:

  • Dėmesys ir pagarba klientui. Mes vertiname klientų pasitikėjimą ir kiekvienam skiriame maksimalų dėmesį. Visada įsigiliname į klientų poreikius bei lūkesčius ir siūlome tik individualius, labiausiai jų situacijai tinkamus sprendimus.
  • Komandinis darbas. Esame pagarbūs, geranoriški ir pasitikime vieni kitais. Mes tikime ir mūsų patirtis patvirtina, kad profesionalai, dirbdami darnioje komandoje, pasiekia geriausių rezultatų.
  • Nuolatinis tobulėjimas. Mes nuolat giliname savo kompetencijas, tobuliname savo žinias, įgūdžius ir paslaugų kokybę. Tai viena iš priežasčių, kurias klientai įvardina kaip pasitikėjimo mumis garantą.
  • Novatoriškumas. Mes stengiamės matyti tai, ko kiti nemato, siekiame naudotis novatoriška mąstysena bei kūrybiškumu visose srityse. Novatoriškumas yra esminė mūsų augimo priežastis.
  • Atsakomybė. Tai vertybė, stiprinanti mūsų kasdieninės veiklos pamatus, kurios paisome santykiuose su savo kolegomis, partneriais ir klientais.
  • Profesionalumas ir efektyvumas. Kur kiti mato problemas, mes matome iššūkius. Mes dirbame geriau už savo konkurentus ir klientų esame vertinami ne už kalbas, o profesionaliai, laiku ir optimaliomis sąnaudomis atliktus darbus.

Vieni pagrindinių mūsų veiklos principų yra operatyvumas ir lankstumas. Suprasdami, jog mūsų pagalbos Klientui gali prireikti bet kuriuo metu, GRATUM komanda yra visada pasiruošusi padėti.