Iki-teisminis skolų išieškojimas

Tai pigiausias ir greičiausias būdas kreditoriui atgauti savo lėšas iš skolininko. Pateikite GRATUM dokumentus, įrodančius skolos atsiradimo pagrindą ir mes perimsime Jūsų skolos administravimą.

GRATUM klientas nemoka jokių išankstinių mokesčių, tik atlygį* už pasiektą rezultatą.

Teikiant šią paslaugą ypatingą dėmesį skiriame mūsų kliento interesams, pirmiausia siekiant išvengti konfliktinių situacijų bei padedant išsaugoti kliento pageidaujamus verslo partnerius.

Perdavus skolos administravimą GRATUM, pradedamas operatyvus ikiteisminis skolų išieškojimas. Mes nustatysime skolininko buvimo vietą, susisieksime, informuosime apie jo turimus įsipareigojimus Jums, išsiaiškinsime finansines galimybes padengti įsiskolinimą, taip pat skolos atsiradimo priežastis (piktybinis vengimas padengti skolą, finansiniai sunkumai), jei įmanoma inicijuosime derybas:

  • pasirašant prievolės įvykdymą (skolos grąžinimą) užtikrinančius dokumentus;
  • perimant likvidų turtą, kai skolininkas neturi piniginių lėšų.

Mes imamės visų teisėtų priemonių, kad skola būtų operatyviai išieškota.

*Atlygis mokamas tik sėkmės atveju – išieškojus skolą, o jo dydis (kuris iš anksto suderinamas su klientu) priklauso nuo skolos sumos, jos senumo, situacijos problemiškumo bei kitų aplinkybių ir svyruoja 3% – 30% nuo išieškotos sumos.